Komputer cyklu

Komputer cyklu, czyli bezpieczna, zdrowa i wygodna antykoncepcja

Chociaż płodność kobiety pod ścisłą kontrolą komputera może brzmieć abstrakcyjnie i całkowicie nierealnie, to jednak jest to jak najbardziej aktualne. Powstały inteligentne Komputery Cyklu, czyli urządzenia, których celem jest pomaganie zarówno kobietom, jak i ich partnerom w życiu seksualnym. Używa się go jako naturalny i skuteczny środek antykoncepcyjny. Lady Comp pozwala cieszyć się bezpiecznym seksem, ale również ułatwia skuteczne zaplanowanie powiększenia rodziny w odpowiednim momencie.

Antykoncepcja hormonalna a Lady Comp

Antykoncepcja hormonalna jest jedną z najczęstszych metod zapobiegania ciąży. Charakteryzuje ją nie tylko duża popularność oraz liczne stosowania, ale także bardzo niezdrowa. Niestety z roku na rok decyduje się na nią coraz więcej kobiet regularnie współżyjących. 

Naukowcy uważają, że mężczyznom podświadomie o wiele bardziej podobają się kobiety nie zażywające żadnych środków antykoncepcyjnych. Ma to związek z dniami płodnymi. Stosowanie tabletek hormonalnych hamuje mocne wydzielanie feromonów, które wpływają na postrzeganie kobiet przez mężczyzn (którzy mogą nawet o tym nie wiedzieć).  Dodatkowo, zażywanie środków hormonalnych może znacznie wpłynąć na obniżenie poziomu libido u kobiet.

Inteligentne komputery cyklu Lady Comp jest doskonałą alternatywą dla kobiet, które nie chcą lub albo nie mogą stosować środków hormonalnych, prezerwatyw czy innych metod zapobiegania ciąży. Można śmiało powiedzieć, że Baby Comp  jest w stu procentach ekologiczny, a także prosty w stosowaniu. Każda użytkowniczka musi jedynie mierzyć codziennie swoją temperaturę, zaraz po przebudzeniu. Urządzenie idealnie sprawdza się również u kobiet, u których obserwuje się nieregularną miesiączkę. Komputer Cyklu jest wyposażony w dodatkową funkcję statystyki cyklu,  która jest bardzo przydatna dla diagnostyki jego ewentualnych zaburzeń.

 

Bezpieczeństwo Lady Comp

Testowanie tego typu sposobu antykoncepcji trwa aż 27 lat. Oznacza to, że został sprawdzony wielokrotnie i był użytkowany przez kolejne pokolenia. Szacuje się, że jego skuteczność wynosi 99,36 %.